STALCO Opaski kablowe 2,5 x 160mm

Opaski nylonowe to bardzo uniwersalne produkty montażowe. Są wykonane z tworzywa poliamidowego, o dobrych parametrach wytrzymałościowych i utrzymującego elastyczność. Na jednym z końców znajduje się mechanizm zatrzaskowy, który zabezpiecza przed samoczynnym otwarciem elementu.

Opaski nylonowe są wykorzystywane przy wielu pracach z przewodami. Sprawdzają się przy układaniu i porządkowaniu ciągów przewodów w obiektach energetycznych i technicznych. Służą przede wszystkim do łączenia kabli i przewodów w wiązki. Ich funkcjonalność wybiega jednak daleko poza te obszary i znajdują zastosowanie przy wielu pracach montażowych.

Opaski nylonowe cenione są za prostotę i funkcjonalność. Mają kształt, który pozwala na szybkie i intuicyjne mocowanie dowolnych elementów. Oferowane są w kolorze białym i czarnym, jednak barwa nie wpływa na właściwości techniczne elementu. Z uwagi na zróżnicowane zastosowanie, opaski oferowane są w kilkudziesięciu wariantach wymiarowych. Można wybrać szerokości pasków od 2,5 do 9 milimetrów, a także długości w zakresie od 80 do 550 milimetrów.

CECHY:

  • Materiał: polipropylen / polietylen
  • Przeznaczenie: do materiałów z pustkami powietrznymiMATERIAŁ PRODUKTU:
Poliamid (PA).

ZASTOSOWANIE:
Produkt do uniwersalnych zastosowań w energetyce, elektrotechnice i do łączenia przewodów w wiązki.

Przykład użycia:
Podwiązywanie przewodów w wiązkach, mocowanie do siebie produktów, wieszanie banerów i wielu innych zastosowań tzw szybkiego i tymczasowego montażu w pracach mechanicznych, budowlanych, warsztatowych, a także w domu.

803-145
1 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5907180851352

Brak recenzji użytkowników.

STALCO Opaski kablowe 2,5 x 160mm

3,30 zł brutto
2.68 zł netto
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3,30 zł

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

expand_less