• Nowość
FEB olej do klinkieru   a'1 l

Reno-klinkier jest rozpuszczalnikowym, olejowym impregnatem do klinkieru. Zmniejsza stopień absorbowania wody. Dodatkowo podkreśla on barwę i fakturę, zmniejsza przyczepność kurzu i ogranicza powstawanie wykwitów wapiennych.
Impregnat zabezpiecza i pielęgnuje cegłę klinkierową, powierzchnie (w tym również posadzki) pokryte preparatem mniej chłoną brud i są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu oraz konserwacji. Preparat nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Środek nadaje się do zabezpieczenia i pielęgnacji klinkieru , cegły licówki, płytek terakotowych oraz innych chłonnych powierzchni nieglazurowanych. Preparat może być stosowany zarówno przed fugowaniem (zmniejsza chłonność powierzchni a przez to zabezpiecza przed przebarwieniami oraz umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń z zapraw i fug), oraz po fugowaniu – w celu pogłębienia i ożywienia koloru.

Zużycie: 100 ml/m2
Opakowanie: 1L

Sposób użycia: Środek stosować na powierzchnie czyste i suche. Przed użyciem oczyścić malowaną powierzchnię z piasku, pyłu, mchów itp. Zaleca się stosowanie środka w temp. powyżej +5ºC. Środek Reno-Klinkier nanosić równomiernie za pomocą pędzla lub szmatki. Nadmiar środka należy usunąć suchą szmatką. Narzędzia po pracy należy umyć ciepła wodą z mydłem. Czas schnięcia powłoki, w zależności od chłonności materiału oraz temp. otoczenia wynosi 6 – 20 godzin.
Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnych, właściwie oznakowanych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w pomieszczeniach  ogrzewanych, w temp. 5-35ºC, wyposażonych w wentylację mechaniczną. Na terenie magazynu przestrzegać zakazu palenia, używania otwartego ognia.
Właściwie przechowywany zachowuje własności co najmniej 2 lata od daty produkcji.

107-623
3 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5901289360173

Brak recenzji użytkowników.

FEB olej do klinkieru a'1 l

29,64 zł brutto
24.1 zł netto
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,64 zł

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

expand_less