Feb Drew-Dach impr.do drzewa a'5kg PROMOCJA

Drew-Dach jest impregnatem do zabezpieczania drewna budowlanego przed negatywnym działaniem grzybów i owadów. Impregnat jest niewymywalny, głęboko wnika w powierzchnię oraz może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Drew-Dach występuje z dwoma rodzajami barwników kontrolnych (zielony, brązowy) oraz jako impregnat bezbarwny.

Przygotować roztwór 10%, tj. 1kg koncentratu rozpuścić w 9 litrach wody, dobrze wymieszać, aż do całkowitego rozpuszczenia się preparatu. Nanieść na drewno poprzez dwukrotne malowanie pędzlem lub nanoszenia natryskiem. Wilgotność drewna przed zabezpieczeniem ok. 25%.

Drewno po zaimpregnowaniu sezonować pod zadaszeniem na przekładkach przez min.72 godziny.

Pomieszczenia, w których zabezpieczono drewno preparatem, można oddać do użytku po intensywnym wietrzeniu również po trzech dobach. Barwnik jest tylko wskaźnikiem miejsca malowania, nie posiada żadnych właściwości biobójczych i może ulec wypłukaniu.

Zużycie:

  • 80g koncentratu/m2 powierzchni drewna – min. 2-krotne malowanie, 3 klasa użytkowania- drewno narażone na wymywanie
  • 60g koncentratu/m2 powierzchni drewna – min. 2-krotne malowanie, 1 klasa użytkowania – drewno nie narażone na wymywanie

Uwaga!!!

Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Drew-Dach służy zabezpieczania drewna konstrukcyjnego, montowanego w przestrzeniach otwartych, narażonych na działanie warunków atmosferycznych, jak i pomieszczeniach zamkniętych – przed działaniem owadów oraz grzybów domowych, powodujących głęboki rozkład drewna.

107-624
6 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5901289367301

Brak recenzji użytkowników.

Feb Drew-Dach impr.do drzewa a'5kg PROMOCJA

47,19 zł brutto
38.37 zł netto
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,19 zł

Ilość

expand_less