GALICJA SEKATOR OGR.DO KWIATÓW STANDARD 25189

Odkryj wyjątkową precyzję i komfort pracy z sekatorem ogrodowym do kwiatów STANDARD, idealnym narzędziem dla każdego miłośnika ogrodu. Ten jednoręczny sekator został zaprojektowany, by sprostać wymaganiom zarówno profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa, oferując niezrównaną łatwość w przycinaniu gałęzi zielonych oraz wykonywaniu prac sadowniczych.

Kluczowe cechy i specyfikacja:

  • Rodzaj ostrza: mijające, o długości 5 cm, zapewnia czyste i precyzyjne cięcie, minimalizując stres dla roślin.
  • Długość narzędzia: całkowita długość sekatora to 19 cm, co zapewnia doskonałą kontrolę i manewrowość, pozwalając na dotarcie nawet do trudniej dostępnych miejsc.
  • Lekka konstrukcja: waga zaledwie 0,13 kg sprawia, że sekator jest niezwykle lekki i nie powoduje zmęczenia dłoni nawet podczas długotrwałej pracy.
  • Materiały wysokiej jakości: wykonanie z połączenia stali i tworzywa sztucznego gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
  • Wszechstronne zastosowanie: idealny do przycinania gałęzi zielonych, prac sadowniczych oraz ogólnych zadań ogrodowych, zapewniając zadbane i zdrowe rośliny.

Sekator ogrodowy do kwiatów STANDARD to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie precyzję, efektywność oraz komfort pracy w ogrodzie. Dzięki swojej wszechstronności, jest to narzędzie, które znajdzie zastosowanie przy różnorodnych pracach ogrodniczych, od przycinania delikatnych kwiatów po pielęgnację krzewów i drzew owocowych.

Nie pozwól, aby nieuporządkowane rośliny zakłócały harmonię Twojego ogrodu. Wybierz sekator do kwiatów STANDARD i ciesz się pięknym, zdrowym do zakupu i doświadczenia różnicy, jaką może wprowadzić to profesjonalne narzędzie do Twojej pracy ogrodowej.

5902869251898
0 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5902869251898

Brak recenzji użytkowników.

GALICJA SEKATOR OGR.DO KWIATÓW STANDARD 25189

13,28 zł brutto
10.8 zł netto
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 13,28 zł

Ilość

expand_less