• Nowość
STALCO Nóż z ostrzem łamanym 18 mm

Nóż z ostrzem łamanym jest jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi w każdym miejscu pracy. Populary tapeciak charakteryzuje się obudową dopasowaną do kształtu dłoni. Wewnątrz znajduje się ostrze, które można wysunąć przed rozpoczęciem pracy. Łamane moduły sprawiają, że nóż z ostrzem łamanym zawsze pozostaje funkcjonalny. Narzędzie pozwala na cięcie tapet, folii, tworzyw sztucznych, czy nawet tkanin. Sprawdza się przy zdejmowaniu izolacji, nacinaniu płyt g-k, czy wielu innych pracach. Nóż z ostrzem łamanym powinieneś mieć w podręcznej skrzynce wśród narzędzi pierwszej pomocy. Dzięki niewielkim gabarytom łatwo znajdziesz dla niego miejsce.

CECHY I ZALETY
latwość wymiany ostrza - proces łamania jest szybki i prosty, co pozwala na minimalizację przestojów i utrzymanie ciągłej pracy,

bezpieczeństwo -noż łamany jest wyposażony w mechanizm zabezpieczający, który pomaga kontrolować proces łamania ostrza, minimalizując ryzyko urazów.

wszechstronność - zastosowanie w różnorodnych zadaniach, od precyzyjnych cięć w papierze po cięższe aplikacje, takie jak cięcie dywanów czy folii stretch.CECHY:

  • ergonomiczny kształt
  • lekka konstrukcja
  • ostrza łamane z stali węglowejMATERIAŁ PRODUKTU:
stop wysokogatunkowej stali

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
do cięcia

DANE TECHNICZNE:
18 mm

803-040
39 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5907180855510

Brak recenzji użytkowników.

STALCO Nóż z ostrzem łamanym 18 mm

2,14 zł brutto
1.74 zł netto
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2,14 zł

Ilość

expand_less